LIGHT HOLD STYLING GEL 250ml

1.400,00 ден

Гел за стилизирање со средна јачина, дава густина и сјај, овозможувајќи лесна контрола.

Достапност: На залиха
Опис

Формула што не создава лушпи.
Гел за стилизирање со средна јачина, дава густина и сјај, овозможувајќи лесна контрола.
Безалкохолна формула што не создава лушпи, не го суши скалпот и содржи термална бариера која ја штити косата од надворешни влијанија, топлината од фенот или грејни третмани. Гел кој ја кондиционира косата благодарение на Гинсенг и екстракт од жалфија.
Се нанесува на просушена коса со пешкир. Се прочева и се остава да се исуши самата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

LIGHT HOLD STYLING GEL 250ml
1.400,00 ден