EIMI PERFECT SETING 150ML

1.150,00 ден

Повеќенаменски спреј за стилизирање и волумен кој откако еднаш ќе го пробате Ви преоѓа во навика.

Достапност: На залиха
Опис

Со EIMI PERFECT SETTING лосион за фенирање, добивате идеален волумен, максимална заштита од топлинските уреди и заштита од UV зраци.

Повеќенаменски спреј за стилизирање и волумен кој откако еднаш ќе го пробате Ви преоѓа во навика.

Се нанесува на мокра и чиста коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EIMI PERFECT SETING 150ML
1.150,00 ден