STYLE MASTERS_FIBER WAX (85ml)

990,00 ден

STYLE MASTERS_FIBER WAX (85ml) – влакнест восок со висок степен на зацврстување

Достапност: На залиха
Опис

Активирајте ги влакната помеѓу дланките за максимална контрола и долготраен ефект.
На сувата косата и дава дефинирана текстура, без да ја натежне косата, и без да остави траги.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE MASTERS_FIBER WAX (85ml)
990,00 ден