STYLE MASTERS_DEFINING GEL (150ml)

1.100,00 ден

STYLE MASTERS_DEFINING GEL (150ml) – гел за контрола на косата и сјај

Достапност: На залиха
Опис

Облукувајте ја влажната или сувата коса за да постигнете сјаен и прецизе изглед.
Косата ќе изгледа погуста и совршено дефинирана.
Не остава лепливи траги.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE MASTERS_DEFINING GEL (150ml)
1.100,00 ден