10% Промоција

1,100.00 ден 990.00 ден

На залиха

STYLE MASTERS_MATT CLAY (85ml) – мат глина за моделирање

Категории: ,

Опис

Користете ја за обликување на сувата коса.
И дава на косата мат изглед, со висок степен на зацврстување, без траги и мастење.