990.00 ден

На залиха

Крема за стилизирање која овозможува креирање на природен изглед, зацврстување и низок сјај.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Крема за стилизирање која овозможува креирање на природен изглед, зацврстување и низок сјај. Дефинирана текстура, хидрира, ја негува косата и има антифриз ефект.
Се нанесува мала количина на сува или влажна коса и се стилизира по желба.