940.00 ден

На залиха

Крема со средна јачина која лесно се нанесува заради кремастата структура.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Крема со средна јачина која лесно се нанесува заради кремастата структура. Го прави стилизирањето едноставно и брзо. И дава природен сјај на косата. Среден сепен на зацврстување, додава волумен и е идеална за неформални фризури на коса со среден раст и должина.
Се нанесува обилно на мокра коса или помала количина на сува коса и се стилизира по желба. Доколку се нанесува на мокра коса, да се остави да се исуши сама.