17% Промоција

1,300.00 ден 1,090.00 ден

На залиха

Шампон наменет за контролирање на лачењето себум кај мрсен скалп.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампонот е наменет за да се намали претераното лачење на себум кај мрсен скалп.
Содржи комплекс аквамарис, кафеава алга и хијалуронска киселина.