NO YELLOW SHAMPOO (1000ml)

1,500 ден

Шампон што помага да се ослободите од несаканите жолти тонови на косата

Категорија: , таг

Опис

Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и даваат мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови на вашата коса.