ICE CREAM PRO-AGE SHAMPOO (1000ml)

1,090 ден

Шампон со подмладувачко дејство со масло од арган.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со подмладувачко дејство со масло од арган.
Со своето заштитно и анти-оксидирачко дејство ефикасен е за заштита од смог и надворешни штетни влијанија и е идеален за третирана, измачена и безживотна коса.
Збогатен е со масло од јојоба и сончогед и со своето дејство на ефективно чистење ја враќа јачината и сјајот на косата.