ICE CREAM PRO-AGE CONDITIONER (200ml)

850 ден

Двофазен кондиционер за третирана, измачена и безживотна коса со арган.

Категорија: , таг

Опис

Делува на подобро расчешлување на косата и го храни и хидрира влакното.
Идеален производ за третирана, измачена и безживотна коса. Збогатен со масло од јојоба и сончоглед, ја враќа формата, бујноста и брилијантниот сјај на косата.
Се попрскува по целата должина и врвовите на измиена и просушена коса со пешкир, се расчешлува и не се плакне.