ICE CREAM KERATIN BE-PHASE CONDITIONER 200ML

680,00 ден

Двофазен кондиционер во спреј за сува, прекршена и хемиски третирана коса збогатен со кератин и свилени протеини.

Достапност: На залиха
Опис

Идеален за коса која е сува, прекршена и хемиски третирана.
Го расчешлува, обновува и хидрира влакното. Збогатен со кератин и свилени протеини, ја елеминира прекршеноста и ја штити бојата на косата, а истовремено ја прави витална и јака.
Се попрскува на измиена и просушена коса со пешкир по целата должина на косата. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM KERATIN BE-PHASE CONDITIONER 200ML
680,00 ден