ENERGIZING INTENZIVE TONIC 125ml

1.700,00 ден

Интензивен регенерирачки лосион кој помага во спречување на опаѓање на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивен регенерирачки лосион со иновативен ботанички и биотехнолошки комплекс.
Помага за ребалансирање на скалпот, ја реактивира периферната микроциркулација и ја снабдува со кислород при што го зајакнува влакното.
Се нанесува на скалпот и се масира додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ENERGIZING INTENZIVE TONIC 125ml
1.700,00 ден