ENERGIZING SHAMPOO 300ml

870,00 ден

Шампон кој спречува опаѓање на косата и истовремено ја подготвува косата и скалпот за енергичен третман против опаѓање на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Заштитните својства на Yuzu комбинирани со омекнувачки, заштитнички и хранливи својства од повеќе корисни продобивки на фитостероли, се избрани за ребаланс и подготовка на косата и скалпот за енергичен третман кој спречува опаѓање на косата.
Го подготвува скалпот за третман, нежно го чисти скалпот и ослободува фоликуларен ефект.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ENERGIZING SHAMPOO 300ml
870,00 ден