IMEL ARGAN OIL HAIR SERUM 125ml

950,00 ден

Серум за сува, оштетена и третирана коса.Ја враќа косата во нејзината природна состојба, ја навлажнува и и дава сјај. Помага во раздвојување на косата. Од првото нанесување косата е посјајна, здрава и мека, без трага од маснотија
Се ставаат на раце 2-3 капки, се тријат рацете и се нанесува серумот на косата. Може да се нанесува и на сува и на влажна коса. Не се измива.

Достапност: На залиха
Опис

Серум за сува, оштетена и третирана коса

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL ARGAN OIL HAIR SERUM 125ml
950,00 ден