OR LUMINOUS SMOOTHENING OIL 100ml

1.990,00 ден

Повеќенаменско масло за мазна коса и ефект на сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Повеќенаменско масло за мазна коса и ефект на сјај.
Збогатено со макадамија и масло од авокадо.
Идеално за сите типови коса.
Придобивки:
-Луксузно чувство,
-Сјајна рефлекција,
-Инстант сјај,
-До 3 пати помазна коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OR LUMINOUS SMOOTHENING OIL 100ml
1.990,00 ден