OR LUMINOUS INSTANT CONDITIONER 200ml

1,550 ден

Кондиционер за инстант хидратација на косата.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер кој ја врзува хидратацијата во косата за 30 секунди.
Ја остава мека, мазна и сјајна.
Кондиционер збогатен со масло од камелија и екстракт од бел чај.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.