COLOR EXTEND BLONDAGE CONDITIONER 300 ML

1.840,00 ден

Регенераторот Redken Color Extend Blondage е виолетов регенератор и тонер за нега и неутрализација на жолтите тонови кај  руса коса. Овој регенератор има лимонска киселина за зајакнување и репарација  на русата коса од јадрото и чисто виолетови  пигменти за отстранување на несаканите жолти тонови. Оваа формула нежно отплеткува, зајакнува и навлажнува во еден чекор.

Начин на употреба:Користете го како комплетен систем со Color Extend Blondage шампон. Носете соодветни ракавици, нанесете на влажна коса по миењето со шампон. Оставете да делува 3-5 минути. Исплакнете темелно.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер со виолетов пигмент за нега и неутрализација на жолтите тонови кај плава коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR EXTEND BLONDAGE CONDITIONER 300 ML
1.840,00 ден