ORO THERAPY DIAMANTE PURO CONDITIONER 300ml

820,00 ден

Кератински кондиционер кој ја потхранува, витализира, и и дава беспрекорен сјај на вашата осетлива и стресна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Keратински кондиционер за осетлива и стресна коса збогатен со арганово масло, дијамант, кератин и микроактивно злато . Идеален за коса изложена на термално механички стрес. Ја потхранува, витализира, и и дава беспрекорен сјај на вашата коса.
Употреба:
После шампонирање се нанесува и се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ORO THERAPY DIAMANTE PURO CONDITIONER 300ml
820,00 ден