EXTREME LENGTH CONDITIONER 300 ML

1,740 ден

Redken Extreme Length Conditioner е кондиционер  збогатен со биотин, рицинусово масло и комплексот за нега на должина на Redken за да помогне во зајакнувањето на оштетената коса за да расте подолга и посилна. Овој регенератор за коса помага да се поттикне растот на косата со тоа што го спречува кршењето за вашата коса да расте подолго.

Начин на употреба: По шампонирање нанесете и распоредете низ косата. Оставете неколку минути.Исплакнете.

Опис

Регенератор со биотин и комплекс за нега на должина на Redken за зајакнување на оштетената коса и помагање на косата да расте подолго.