ICE CREAM VOLUME CONDITIONER 300ml

580,00 ден

Кондиционер за волумен на косата збогатен со арганин.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за волумен на косата збогатен со арганин, лесно ја расчешлува косата, ја остава лесна и ја прави полна со волумен од коренот и ја подобрува структурата на влакното.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM VOLUME CONDITIONER 300ml
580,00 ден