INVIGO Nutri Enrich – DEEP NOURISHING CONDITIONER 200ml

1.150,00 ден

Кондиционер кој ви овозможува моментална хидратација и потполна виталност на вашата сува или оштетена коса.

 

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за сува коса со нормално и тенко влакно. Содржи гоџи бобинки и Nutri-Enrich комплекс за обнова и заштита на сува и оштетена коса. Ви овозможува моментална хидратација и потполна виталност на вашата коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INVIGO Nutri Enrich – DEEP NOURISHING CONDITIONER 200ml
1.150,00 ден