ALL SOFT CONDITIONER 300 ML

1.640,00 ден

Redken All Soft Conditioner e кондиционер за сува и кршлива коса.Направен со Комплексот за влажност на Редкен со масло од арган, ја отплеткува, навлажнува и омекнува сувата, кршлива коса. Овој регенератор обезбедува 15 пати повеќе кондиционирање и влажност кога се користи со комплетниот систем за нега на коса All Soft.

Начин на користење: По шампонирањето со All Soft Shampoo, нанесете и распоредете низ косата. По неколку минути исплакнете темелно.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за хидратација и омекнување на сува и кршлива коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ALL SOFT CONDITIONER 300 ML
1.640,00 ден