ALL SOFT HEAVY CREAM TREATMENT MASK 250 ML

2,440 ден

Redken All Soft Heavy Cream е маска за длабински  хидратантен третман  за сува и кршлива коса. Ја враќа влажноста на косата и е формулиранa со хидратантен комплекс со масло од арган за да обезбеди сјаен финиш, интензивна мекост и мазност на косата како и помага во зајакнување на косата. Оваа хидратантна маска  драматично ја трансформира текстурата на сувата и кршлива коса. 

Начин на употреба: По миењето со шампон, нанесете на коса исушена со пешкир. Оставете 5 минути. Исплакнете темелно.

Опис

 Tретманска маска за коса за длабинска хидратација на сува ,кршлива коса ,која има анти фриз ефект.