ICE CREAM DRY-T MASK 1000ml

1,090 ден

Маска за сува и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Има хранливо дејство и ја штити косата со што допринесува косата полесно да се чешла и  да биде полна со сјај.
Одлично помага во расчешлување на косата, ја прави мека и витална.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, се расчешлува и темелно се плакне.