ICE CREAM DRY-T SHAMPOO 1000ml

780,00 ден

Шампон за сува и третирана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за сува и третирана коса.
Збогатен со протеини од свила и пченица, ја прави косата свилено мека , сјајна и лесна за расчешлување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM DRY-T SHAMPOO 1000ml
780,00 ден