ICE CREAM DRY-T SHAMPOO 300ml

590 ден

Шампон за сува и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за сува и третирана коса.
Збогатен со протеини од свила и пченица, ја прави косата свилено мека , сјајна и лесна за расчешлување.