BLONDESSE NO YELLOW SHAMPOO 300ml

540,00 ден

Шампон кој спречува појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за спречување на појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.
Содржи протеини од свила и екстракти од пресувано грозје кое ги намалува несаканите жолти  нијанси на боите со златно-плав ефект или пак на осветлените прамени и бланширана коса. Идеален и за враќање на сјајот на седата коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDESSE NO YELLOW SHAMPOO 300ml
540,00 ден