PROYOU™ THE WINNER ANTI-HAIR LOSS INVIGORATING SHAMPOO 350ml

760,00 ден

Шампон против опаѓање на косата 350мл

Достапност: На залиха
Опис

Шампон против опаѓање на косата. Наменет е за коса која е слаба и има алопеција. Го продолжува животот на косата, го зајакнува влакното и ја одржува косата здрава со што го забрзува и нејзиниот раст.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

PROYOU™ THE WINNER ANTI-HAIR LOSS INVIGORATING SHAMPOO 350ml
760,00 ден