FUSION INTENSE REPAIR SHAMPOO 1000ml

3.600,00 ден

Деликатен шампон за обнова на оштетена коса.

Достапност: На залиха
Опис

Деликатен шампон кој помага во обнова на оштетената коса.
Збогатен со EDDS, со микролизирани липиди и свилени амино- киселини.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FUSION INTENSE REPAIR SHAMPOO 1000ml
3.600,00 ден