590.00 ден

На залиха

Шампон против првут.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон против првут. Идеален за осетлив и нечист скалп.
Прочистувачкото дејство од портокал и лимон помагаат да се регулира ширењето на себореа и да се врати природната рамнотежа на скалпот.