1,090.00 ден

На залиха

Шампон за регулирање на себореа за мрсна коса и скалп.

Категории: ,

Опис

Содржи екстракт од бреза, маслиново масло и глуварче и има ефикасно дејство на чистење со што го балансира прекумерното лачење на себореа на скалпот.
Исто така делува смирувачки.