ICE CREAM DAILY SHAMPOO (1000ml)

780,00 ден

Шампон за секојдневна употреба.

Достапност: На залиха
Опис

Професионален продукт за регенерирање и ревитализација на структурата на косата со балансирана Ph вредност и пријатна свежа арома од портокал.
Идеален за секојдневна употреба, после спортување, фитнес или пливање, идеален за коса и за тело.
Активни состојки:
Церамид,
Пантенол и
Протеини од свила.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM DAILY SHAMPOO (1000ml)
780,00 ден