1,090.00 ден

На залиха

Шампон за секојдневна употреба.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Професионален продукт за регенерирање и ревитализација на структурата на косата со балансирана Ph вредност и пријатна свежа арома од портокал.
Идеален за секојдневна употреба, после спортување, фитнес или пливање, идеален за коса и за тело.
Активни состојки:
Церамид,
Пантенол и
Протеини од свила.