ICE CREAM ENERGY SHAMPOO (1000ml)

1.090,00 ден

Шампон кој го спречува опаѓањето на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Со екстракти од капсикум (црвено луто пиперче) и олиго-елементи. Со своето енергетско дејство ја зацврстува, чисти и ревитализира кожата на темето.
Ја зајакнува косата и го спречува опаѓањето на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM ENERGY SHAMPOO (1000ml)
1.090,00 ден