ICE CREAM CURLY PLUS CURL ONE 15 in 1 – 200ml

1.050,00 ден

Curl One 15 in 1 е млеко кое ја дефинира и негува кадравата коса.

Достапност: На залиха
Опис

Curl One создава совршена рамнотежа помеѓу контролата и дефинирањето на кадриците, за поприроден резултат. Ја прави косата еластична, ги ревитализира и одржува кадриците со извондреден траен сјај. Екстрактот од Моринга и мед штити и ги храни влакната на косата за дефинирана, мека и свиленкаста завршница.
Придобивки од Curl One 15 in 1:
Дефинира и ги одвојува кадриците,
Елиминира и спречува поделени краеви,
Ефективно дејствува против разлетување на косата,
Ја негува, хидрира, омекнува и ја контролира косата,
Ги остава кадриците мазни, еластични и дефинирани,
Се бори против влажноста и ефектот на анти-загадување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM CURLY PLUS CURL ONE 15 in 1 – 200ml
1.050,00 ден