ICE CREAM CURLY PLUS MASK (1000ml)

1.180,00 ден

Маска за кадрава, таласеста и ондулирана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Маска збогатена со моринга екстракт, ја прави косата лесна за расчешлување, го елеминира прекршувањето и ги истакнува кадриците.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир,  се остава да делува 3-5 минути, се расчешлува и потоа темелно се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM CURLY PLUS MASK (1000ml)
1.180,00 ден