UNIQONE HAIR MASK TREATMENT CLASSIC FRAGRANCE 300ML

990,00 ден

UNIQ ONE CLASIC маска за коса.

Достапност: На залиха
Опис

Супериорна маска за коса со 10 докажани ефекти
1. обновува сува и оштетена коса,
2. Засилува сјај на коса и има anti-frizz дејство, 
3. Дава термална заштита,
4. Ја прави косата свилена и мека, 
5. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри,
6. Олеснува исправање на косата,
7. Овозмжува полесно расчешлување на косата,
8. Ја прави фризурата подолготрајна,
9. Спречува пукање на краевите и цветање и 
10. Дава поголем волумен на косата.

Ексклузивна формула за длабински интензивен третман кој ја хидрира, храни и обновува косата одвнатре.  

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

UNIQONE HAIR MASK TREATMENT CLASSIC FRAGRANCE 300ML
990,00 ден