NO YELLOW MASK EXTRA VIOLET PIGMENT 1000ML

1.500,00 ден

No Yellow Mask Extra violet pigment 1000ml

Достапност: На залиха
Опис

Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и дава мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови.

Најдобар пријател на блондинките !

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

NO YELLOW MASK EXTRA VIOLET PIGMENT 1000ML
1.500,00 ден