NO ORANGE EXTRA BLUE PIGMENT SHAMPOO 350ml

850,00 ден

NO ORANGE EXTRA BLUE PIGMENT ШАМПОН 350ML

Достапност: На залиха
Опис

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 350ml

No Yellow светот од скоро се збогати и со No Orange линијата за неутрализација на несаканите црвени и портокалови рефлексии.

Благодарение на Icu Blue пигментот и дава на косата ладен и хомоген рефлекс.

Тип на коса: од темно кафеава до бланширана.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

NO ORANGE EXTRA BLUE PIGMENT SHAMPOO 350ml
850,00 ден