NO ORANGE EXTRA BLUE PIGMENT SHAMPOO 1000ml

1,500 ден

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 1000ml

 

Категорија: , таг

Опис

No Orange Extra BLue Pigment Шампон 1000ml

No Yellow светото од скоро се збогати и со No Orange линијата за неутрализација на несаканите црвени и портокалови рефлексии.

Благодарение на Icu Blue пигментот и дава на косата ладен и хомоген рефлекс.

Тип на коса: од темно кафеава до бланширана.