OR LUMINOUS REVEAL SHAMPOO 250ml

1,150 ден

Лесен хидратантен шампон.

Категорија: , таг

Опис

Лесен хидратантен шампон кој ја остава Вашата коса длабоко исчистена и блескава.
Збогатен со масло од камелија и екстракт од бел чај.