KEUNE 1922 PURIFYING SHAMPOO 250 ML

950,00 ден

Eфикасен шампон за прочистување, со цинк пиритион за борба против габата што предизвикува првут. Екстрактот од семето од канабис сатива (коноп) ја храни косата со хранливите материи што и се потребни за да расте силна и да остане свиленкаста – а креатинот и помага на косата да остане силна со намалување на кршењето. 

Достапност: На залиха
Опис

Eфикасен шампон за прочистување, со цинк пиритион за борба против габата што предизвикува првут.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE 1922 PURIFYING SHAMPOO 250 ML
950,00 ден