KEUNE 1922 FORTIFYING SHAMPOO 250 ML

950,00 ден

Зајакнувачки шампон за згуснување на косата.Дава освежително чуство благодарение на еукалиптусот што го додадовме – исто така ја зајакнува и згуснува косата со креатин и провитамин Б5. Витаминот H е важен, бидејќи ја прави косата посилна и не паѓа. Екстрактот од семето од канабис сатива (коноп) – непсихоактивен вид – е дел од хранливата мешавина, исто така, бидејќи ги содржи протеините  потребни за поздрава  коса.

Достапност: На залиха
Опис

Зајакнувачки шампон за мажи за  згуснување на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE 1922 FORTIFYING SHAMPOO 250 ML
950,00 ден