OR LUMINOUS REVEAL SHAMPOO (1000ml)

3.600,00 ден

Лесен хидратантен шампон.

Достапност: На залиха
Опис

Лесен хидратантен шампон кој ја остава Вашата коса длабоко исчистена и блескава.
Збогатен со масло од камелија и екстракт од бел чај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OR LUMINOUS REVEAL SHAMPOO (1000ml)
3.600,00 ден