PRO YOU™ THE BALANCER DANDRUFF CONTROL SHAMPOO 350ml

820,00 ден

Шампон против првут 350мл

Достапност: На залиха
Опис

Шампонот против првут го сузбива и го елиминира првутот без притоа да ја оштетува кожата на главата. Воспоставува рамнотежа на работата на скалпот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

PRO YOU™ THE BALANCER DANDRUFF CONTROL SHAMPOO 350ml
820,00 ден