ICE CREAM PRO-AGE MASK 300ml

590 ден

Маска со масло од арган за реструктуирање на влакното.
Идеална за третирана, измачена и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Помага при размрсување на косата, ја омекнува и помага да се намали кадравоста.
Идеален продукт за третирана, измачена и безживотна коса. Збогатена со масло од јојоба и сончоглед, маската ја храни косата, ја штити од надворешни штетни влијанија и ја прави неверојатно мека.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.