IMEL KERATIN INFUSION MASK 1000ml

1.090,00 ден

Маска за ултимативен третман за хидрирање и обновување на коса. Оваа луксузна маска содржи интензивни состојки за кондиционирање и хидролизиран кератин за поздрава, посилна и посјајна коса.  Се прeпорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и коса третирана со кератин.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, и потоа темелно се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Маска за ултимативен третман за хидрирање и обновување на коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL KERATIN INFUSION MASK 1000ml
1.090,00 ден