INVIGO NUTRI- ENRICH – LUSCIOUS MOUSSE MASK 150ml

980,00 ден

Маска во пена – третман за оштетена и сува коса со екстракт од свила.

Достапност: На залиха
Опис

Маска во пена – третман со крем текстура која веднаш помага да се хидратира сивата и оштетена коса. За мека коса полна со виталност. Содржи екстракт од свила.
Пред употреба се протресува, се остава 3-5 минути на вашата коса да делува и се измива.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INVIGO NUTRI- ENRICH – LUSCIOUS MOUSSE MASK 150ml
980,00 ден