WELLA ELEMENTS RENEWING MASK 150ML

1.500,00 ден

Обновувачка маска без парабени.

Достапност: На залиха
Опис

Обновувачка маска без парабени, која интензивно ја враќа и чува природната внатрешна структура на влакното.
Совршена за обоена коса. Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA ELEMENTS RENEWING MASK 150ML
1.500,00 ден