ICE CREAM PRO-AGE MASK 1000ml

1.180,00 ден

Маска со масло од арган за реструктуирање на влакното.
Идеална за третирана, измачена и безживотна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Помага при размрсување на косата, ја омекнува и помага да се намали кадравоста.
Идеален продукт за третирана, измачена и безживотна коса. Збогатена со масло од јојоба и сончоглед, маската ја храни косата, ја штити од надворешни штетни влијанија и ја прави неверојатно мека.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM PRO-AGE MASK 1000ml
1.180,00 ден